Sipariş Onayları

Bu Ücretsiz Modülü Tek Tıkla Etkinleştirin

Sipariş Onayları

Bu ücretsiz modül, müşterileriniz için sipariş onayları oluşturmanıza olanak tanır. Bir sipariş verdiler mi veya teklifinizi kabul ettiler mi? onFat ile kolayca sipariş onayı oluşturabilir ve müşteriye gönderebilirsiniz. Hatta çevrimiçi olarak imzalanabilir! Sipariş onayları manuel olarak oluşturulabilir, ancak girdi çalışmasını mutlak minimumda tutmak için mevcut bir fiyat teklifinden de kopyalanabilir.
Sipariş Onayları
Kullanışlı iş akışı

Kullanışlı iş akışı

Sipariş onay modülü, şirketinizin iş akışına mükemmel uyum sağlar. Sadece iki tıklamayla bir fiyat teklifinden sipariş onayı oluşturabilirsiniz. Sipariş onayı hazır mı? E-posta ile gönderin ve sadece iki tıklamayla nihai faturaya kopyalayın! Tüm tarihler, seri numaraları, ... otomatik olarak doğru şekilde ayarlanır. onFat ile daha verimli çalışma zamanı!

Sipariş Onayları ve Stok Yönetimi

onFat, sanal ve gerçek stok arasında farklılık gösterir. Sanal stok, sipariş onaylarına dayalı stok sayımını ifade eder. Bu sayımda onFat, sadece önceden faturalanmış veya teslim edilmiş olanları değil, aynı zamanda müşteriler tarafından daha önce sipariş edilenleri de dikkate alır. Müşteriler , stokta bulunandan daha fazla sipariş vereceklerse, ayarlanmış stok uyarıları ile anında bilgilendirileceksiniz.
Sipariş Onayları ve Stok Yönetimi

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room