Bulut

Herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan çevrimiçi olarak fatura oluşturun

Her yerden, her cihazdan erişilebilir

Bulut aracılığıyla çevrimiçi faturalandırmanın, bilgisayarınızda çalışan geleneksel faturalandırma yazılımlarına göre birçok avantajı vardır. İnternet üzerinden PC, Mac, tablet veya akıllı telefon üzerinden her yere erişebilirsiniz. Ek olarak, verilerinizin güvenli kopyalarına otomatik olarak sahip olursunuz. OnFat.cy'de gezinin ve oturum açın!

Otomatik olarak yedeklenen veriler

Bulutta onFat ile çalıştığınız için, sistemlerimiz farklı şekillerde yedeklemeler oluşturur, böylece bunlar kurtarılabilir ve kritik bilgileri veya önceki çalışmayı kaybetmezsiniz. Oldukça güven verici. Ancak, ekstra güvenlik olarak tanınmış bulut depolama hizmetleriyle bir bağlantıyı kendiniz de etkinleştirebilirsiniz. Verileriniz büyük ölçüde genişlediğinde Zeeker oynamak her zaman iyidir.

Daima en güncel veriler

Verileriniz bulutta merkezi, güvenli bir yerde saklanır. Bu, her cihazın bilginin en son sürümüne erişimi olduğu anlamına gelir. Şirketinizdeki birkaç meslektaşınız enFact kullansa bile, aynı verileri gerçek zamanlı olarak görür ve kullanır.

Güvenlik kozları

Buluttaki bir program, bir şirket bilgisayarından daha güvenlidir. onFat sunucuları virüslere duyarlı değildir ve temel işlemler açısından programa çevrimiçi erişimin dışındadır, yani web'den kesilmiştir. İşletim sistemleri, bilgisayar korsanlarının sıklıkla hedeflediği kişisel PC'nizden veya (çoğunuz) kurumsal sunucularınızdan farklıdır. E-posta adresiniz ve şifreniz ve ideal olarak ek bir kimlik doğrulama yoluyla, örneğin akıllı telefon aracılığıyla, kendi iş ortamınızı programımızda güvenle açabilirsiniz. Siz ve sunucularımız arasındaki veriler şifrelenmiş SSL protokolü üzerinden çalışır.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room