Bulut

Her Yerden ve Herhangi Bir Cihazda Çevrimiçi Fatura Oluşturun

Her Cihazdan Her Yerden Erişilebilir

Bulutta çevrimiçi faturalandırmanın geleneksel faturalandırma yazılımına göre birçok avantajı vardır. örneğin onFat'ın bulut ortamına herhangi bir yerden 7/24 ulaşılabilir. Windows bilgisayar, Apple tablet veya başka tür bir akıllı telefon mu kullanıyorsunuz? Basitçe onFat.cy'de gezinin ve giriş yapın!
Her Cihazdan Her Yerden Erişilebilir
Otomatik Yedeklemeler

Otomatik Yedeklemeler

Verileriniz bulutta depolandığından, sistemlerimiz asla veri kaybetmemeniz için birden fazla yedekleme oluşturur. Ayrıca istenirse, kendinize ekstra bir yedekleme ortamı kurmak için tanınmış bulut depolama hizmetleri ile bir bağlantıyı etkinleştirebilirsiniz.

senkronizasyon

Verileriniz bulutta merkezi olarak depolanır. onFat'ı ne zaman ve hangi cihazda açarsanız açın, her zaman verilerinizin en son sürümüyle çalışıyor olacaksınız. Hesabınızda birden fazla kullanıcı olsa bile , aynı verileri gerçek zamanlı olarak kullanırsınız.
senkronizasyon
Güvenli Depolama

Güvenli Depolama

Buluttaki bir program çoğu durumda kendi bilgisayarınızdan daha güvenlidir. onFat sunucuları virüslere karşı hassas değildir ve dışarıdaki web'den tamamen kesilir, bu nedenle programa çevrimiçi erişim yoktur. Programımızda kendi onFat ortamınızı e-posta adresiniz ve kişisel şifreniz ve muhtemelen akıllı telefon aracılığıyla ek iki adımlı doğrulama ile açarsınız. Veriler SSL ile şifrelenir ve yalnızca cihazınız ile sunucularımız arasında değiştirilir.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room