Fatura Oluştur

Daha Basit Bir Yolu Yok

Çabuk ve kolay

Otomatik tarihlendirme, numaralandırma ve KDV hesaplamamızla birlikte müşteri ve ürün verilerinin otomatik olarak eklenmesi, faturaları her zamankinden daha hızlı oluşturmanızı sağlar. Altyazı kullanın veya bir sipariş referansından bahsedin. Kurumsal kimliğinize göre otomatik olarak bir PDF belgesi oluşturulur. Tamamı onFat'tan olmak üzere kolayca yazdırılabilir veya müşteriye e-posta ile gönderilebilir .
Çabuk ve kolay
Otomatik Ödeme Takibi

Otomatik Ödeme Takibi

onFat, ödemeleri manuel olarak izlemenize veya otomatik olarak işlemenize olanak tanır. Otomatik ödeme takibi ile zamandan tasarruf edeceksiniz. Hala ödeme gelmedi mi? Hızlı bir şekilde bir ödeme hatırlatıcısı oluşturun ve bunu müşterinize e-posta ile gönderin - tümü programımızın içinden. Geç ödemelerin önüne geçmek için müşterinize online ödeme butonu gönderebilirsiniz. Faturalar, ortağımız Mollie aracılığıyla güvenli bir şekilde çevrimiçi olarak ödenebilir . Müşteriler VISA, MasterCard, PayPal, ... ile ödeme yapmayı seçebilirler. Bu özelliği kullanıyorsanız, gelen ödemeler otomatik olarak işlenir ve ilgili faturaya bağlanır.

Otomatik Hatırlatıcılar

Otomatik olarak ödeme hatırlatıcıları göndererek ödenmemiş faturaların takibini otomatikleştirin. Bu sadece zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda daha tutarlı çalışmanıza da yardımcı olur. Bu hatırlatmalar her zaman belirttiğiniz şartlara göre gönderilir.
Otomatik Hatırlatıcılar
Kolaylıkla Gönderin

Kolaylıkla Gönderin

onFat çeşitli gönderme seçenekleri sunar . Basılı ve posta hizmetimiz sayesinde faturalarınızı yazdırabilir, damgalatabilir ve normal posta ile gönderebilirsiniz. PEPPOL ağı aracılığıyla bunları tamamen dijital olarak gönderirsiniz. E-posta yoluyla doğrudan gönderme, doğrudan onFat'tan yapılabilir. Müşteri dosyasında bulunan e-posta adresi otomatik olarak eklenir; yalnızca e-posta mesajının varsayılan metnini ayarlamanız gerekir. onFat, profesyonelliği sağlamak için belgeleri kendi e-posta adresinizden gönderme ayarına sahiptir.

Kapsamlı Rapor Aralığı

Haftalık, aylık, üç aylık veya yıllık satışlarınız ve kârınız hakkında bilgi edinin. En iyi müşterileriniz kimler ve en çok hangi ürünleri satıyorsunuz? İş rakamlarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olacak 30'dan fazla rapor mevcuttur . Kullanışlı grafikler, verilerinizin görsel bir sunumunu sağlar.
Kapsamlı Rapor Aralığı
Diğer Para Birimleri

Diğer Para Birimleri

onFat'ta diğer para birimlerinde fatura kesmek çok kolaydır. Müşteriniz için uygun para birimini seçmeniz yeterlidir: onFat, mevcut döviz kurunu görüntüler ve dönüştürme işlemini gerçekleştirir.

Kendi Kurumsal Kimliğinizde

Kurumsal kimliğiniz, işletmenizin başarısına ve tanınırlığına katkıda bulunur. Kendi şirket logonuzu yükleyin ve uygun renklerle birleştirin. onFat, anında şirketinize bağlı olan çok profesyonel görünümlü bir fatura oluşturmanıza yardımcı olur. Kendi önceden basılmış antetli kağıdınızı kullanmak ister misiniz? Hala kullanabilirsiniz. onFat ayrıca kendi basılı düzeninizi kolayca görüntülemek için antetli kağıtsız bir şablon sunar.
Kendi Kurumsal Kimliğinizde

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room