Fatura oluşturun

Basit, hızlı ve doğru

Hızlı ve basit

Faturalama, müşteri ve ürün dosyalarını otomatik olarak kullanır. Zorlu girdi işi yok. Tarihlendirme, numaralandırma, KDV hesaplama ve yasal beyanlar, faturaları hızlı ve doğru bir şekilde hazırlamanızı sağlar. onFat, kurumsal kimliğinizde otomatik olarak bir PDF oluşturur. E-posta ile göndermek ve muhtemelen yazdırmak zahmetsizdir.

Otomatik ödeme takibi

OnFat ile ödemeleri kendiniz izleyebilir veya uygulamanın, bankanızla otomatik bir bağlantı aracılığıyla ödemeleri işlemesine izin verebilirsiniz. Bu otomatik ödeme takibi, zamandan ve zahmetli aramalardan tasarruf sağlar, ayrıca hataları da önler. Hala ödenmemiş bir fatura mı? Ardından müşterinize bir hatırlatıcı oluşturun ve gönderin. Kullanışlı ve hızlı.

Ayrıca ortağımız Mollie.com ile bağlantı kurabilirsiniz. Daha sonra müşteriniz örneğin VISA veya Bancontact aracılığıyla çevrimiçi ödeme yapabilir. O zaman bile, ödemeler otomatik olarak işlenir ve ilgili faturaya bağlanır.

Otomatik hatırlatıcılar

OnFat hatırlatıcıları oluşturup göndererek ödenmemiş faturaların takibini otomatikleştirin. Bu sadece zamandan tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sistematik olarak çalışırsınız çünkü hatırlatıcılar her zaman aynı ödenmemiş sürenin ardından gönderilir. Casflowunuz fayda sağlayacak!

Kolay nakliye

Postayla faturaları yazdırabilir veya doğrudan onFat'tan gönderebilirsiniz. Müşteri dosyasındaki e-posta adresi otomatik olarak tamamlanır ve e-postanın standart metnini istediğiniz gibi ayarlarsınız. Profesyonelliği sağlamak için faturalar kendi e-posta adresinize gönderilir.

Kapsamlı raporlar

OnFat sayesinde haftalık, aylık, üç aylık veya yıllık satışlarınız ve kârınız hakkında bilgi edinin. En iyi müşterileriniz kimler ve en çok hangi ürünleri satıyorsunuz. Rakamlarınızı analiz etmek için fazla mevcuttur. Yararlı grafikler size şirketinizin performansının görsel bir resmini verir.

Faturalama modüllerinin ekran görüntüleri

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room