Muhasebeciler için ücretsiz!

MUHASEBECILER IçIN ONFAT FATURALANDıRMA YAZıLıMı

Müşterilerinizle çevrimiçi işbirliği yapın ve belgelerinin muhasebe paketinize kolayca aktarılmasını sağlayın

muhasebeciler için onFat

Müşterilerinizle daha iyi çalışın

Muhasebeciler için ücretsiz

OnFat muhasebeciler için ücretsizdir. Müşteri dosyalarını hesabınıza bağlarsınız ve böylece onlarla rahat bir şekilde işbirliği yapabilir ve bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Muhasebe paketinizle bağlantı kurun

onFat, e-faturalama ve e-faturalama konusundaki teknolojik gelişmelere büyük önem vermektedir. Örneğin, onFat'i kendi muhasebe paketinize bağlamak için çeşitli yöntemler sunuyoruz.

Müşterileriniz için kullanışlı ve güvenli araç

onFat, müşterilerinizin çok fazla zamandan tasarruf etmesine ve örneğin çift kayıttan kaçınarak yönetim hatalarından kaçınmasına yardımcı olur. Bu, müşterinin yönetimini daha kısa sürede ve doğru bir şekilde yapmasına olanak tanır, böylece onFat ayrıca birçok son teslim tarihinin baskısını azaltmanıza yardımcı olur. Ek olarak, müşterinizin verileri kayba karşı mükemmel bir şekilde korunur.

Teşekkürler!

Müşterileriniz muhasebeci hesabınız üzerinden onFat ile yeni hesaplar mı açıyor? O halde bizden teşekkür olarak güzel bir komisyon alacaksınız!

OnFat'i muhasebe paketinize bağlayın, müşteri belgeleri için bekleme sürelerinden kaçının

Tamamen kendi seçtiğiniz iş akışına göre kullanabileceğiniz farklı yöntemler

UBL veya E-FFF'ye aktarın

onFat, satış faturalarının yanı sıra satın alma faturalarını UBL veya E-FFF formatında dışa aktarır. Bu, hemen hemen tüm muhasebe yazılımlarıyla veri alışverişi için çok uygundur.

onFat sunucunuzla senkronize olur, böylece sizi daha az bekler

OnFat ile müşterilerin belgelerini ve dosyalarını kendi sunucunuzda, Dropbox, Google Drive veya OneDrive'da senkronize edebilirsiniz. Bu, kopyalamadaki hataları önler, ancak aynı zamanda belgeleri işlemeniz için sürekli olarak çok geç gönderen müşteriler için bir çözümdür.

Teslimat platformu üzerinden bağlantı

ClearFacts, Basecone ve CodaBox gibi evrensel teslimat platformları, müşterilerinizin belgelerini doğrudan onFat'tan gönderebilmelerini sağlar. Kolay, hızlı ve üreme hataları olmadan.

Doğrudan bağlantılar, müşterinin tekrar tekrar belge beklemesini önler

0nFact'in buluttaki muhasebe programlarına doğrudan bağlantısı vardır. Kullanıcılar faturalarını doğrudan programdan muhasebe departmanına gönderirler. Bu, kopyalama hatalarını önler, ancak her şeyden önce çok fazla zaman kazandırır. Müşterinizin belgelerini teslim etmesini beklemek nihayet verimli bir şekilde halledilebilir.

Muhasebeciler için onFat ile nasıl başlanır?

Çok kolay , ücretsiz ve dakikalar içinde !

Muhasebeciler için onFat ile nasıl başlanır?

Bu web sayfası aracılığıyla ücretsiz bir onFat hesabı oluşturun. Daha sonra müşterileriniz için hemen bir onFat hesabı oluşturabilirsiniz. Her müşteri tabanı 14 günlük ücretsiz deneme ile başlar, böylece müşteriniz tam paketi görebilir. Muhasebe paketinize bağlı olarak, müşteri belgelerinin işlenmesini büyük ölçüde otomatikleştirmek için işlevler tanımlarsınız.

BİR HESAP OLUŞTURUN!

Ekran görüntüleri

Programımız neye benziyor!

2.467.920

şimdiye kadar onFat ile oluşturulmuş belgeler

onFat.cy Muhasebeciler için , müşterilerinizle belge alışverişini dijitalleştirmek için mükemmel bir araçtır!

Kendi güvenilir muhasebe paketinizi kullanın, ancak onFat aracılığıyla müşterinizle işbirliği yaparak manuel girişi en aza indirin. OnFat ile oluşturulan faturalarının hemen hemen her muhasebe paketine aktarılması kolaydır.

BİR HESAP OLUŞTURUN!
server room