Fiyatlar

Muhasebeciler için ücretsiz

Sıkça Sorulan Sorular

onFat ile başlamak için sayfanın sağ üst köşesindeki 'Hesap oluştur' seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Hesap oluşturulur oluşturulmaz yeni müşteri hesapları oluşturmaya veya mevcut şirket hesaplarını bağlamaya başlayabilirsiniz.
onFat'ta oluşturulan her hesap, 14 günlük ücretsiz deneme süresiyle başlar. Bu nedenle, herhangi bir yükümlülük altına girmeden her yeni müşteri/şirket için bir hesap oluşturabilirsiniz. Kullanıcıya e-posta yoluyla bir oturum açma ve geçici şifre gönderilecektir. Yeni kullanıcı bu 14 gün boyunca tüm programı ücretsiz olarak deneyebilir ve test edebilir. onFat'taki tüm işlevler, deneme süresi boyunca kullanılabilir.
onFat girişimciler için geliştirilmiş bir programdır. Kullanıcılara onFat'ta oluşturdukları belgeleri muhasebecilerine kolayca iletme imkanı sunmak istiyoruz. Bu olasılık, ücretli aboneliklerine zaten dahil edilmiştir. Muhasebeci olarak, muhasebeciler için hesap oluşturduğunuzda belgeleri ücretsiz olarak alabilirsiniz.
Evet, bu mümkün. Lütfen bizimle iletişime geçin , muhasebeci hesabınızı bayi sistemimize geçirelim. OnFat ile aynı fiyatları bir paket halinde takas etmeniz veya satmanız önerilir. onFat, tüm siparişlerin maliyetleri eksi komisyon ücreti için aylık olarak faturalandırır.
Yalnızca müşterileriniz tarafından kullanılmak üzere oluşturduğunuz hesaplar için komisyon ücreti alma hakkınız vardır. Mevcut hesaplar muhasebeci hesabınıza kolayca bağlanabilir, ancak bir ücret sayılmaz (bu müşteriler zaten onFat'a abone olduklarından).

Minimum € 30 komisyon kazandığınızda, ücreti onFin'e fatura etmek için muhasebeci hesabınız üzerinden bir fatura yüklemeniz mümkündür. Komisyon, fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde ödenir.

MUHASEBECI HESABı

Sonsuza dek

BEDAVA
YÖNETMEK
 • Sınırsız kullanıcı oluşturun
 • Sınırsız dosya / belge bağlayın
 • Müşteri dosyalarına destek erişimi elde edin
MUHASEBE İLE BAĞLANTI
 • Faturaları UBL'ye aktarın (evrensel) Faturaları UBL'ye aktarın (evrensel)
 • Dropbox ile senkronizasyon Dropbox ile senkronizasyon
 • Google Drive ile senkronizasyon Google Drive ile senkronizasyon
 • Faturaları kendi yazılımınıza gönderin Faturaları kendi yazılımınıza gönderin
 • SFTP aracılığıyla kendi sunucusuyla senkronizasyon SFTP aracılığıyla kendi sunucusuyla senkronizasyon
 • OneDrive ile senkronizasyon OneDrive ile senkronizasyon
KOMİSYON
 • € 3 / aylık sipariş
 • € 30 / yıllık sipariş

onFat.cy Muhasebeciler için , müşterilerinizle belge alışverişini dijitalleştirmek için mükemmel bir araçtır!

Kendi güvenilir muhasebe paketinizi kullanın, ancak onFat.cy aracılığıyla müşterinizle işbirliği yaparak manuel girişi en aza indirin. onFat.cy ile oluşturulan faturalarının hemen hemen her muhasebe paketine aktarılması kolaydır.

BİR HESAP OLUŞTURUN!
server room