Rehberli tur

Muhasebeciler için onFat'ı keşfedin

Müşteri Dosyalarını Bağlayın ve Gerçek Zamanlı Erişim Alın

Muhasebeciler için hesabınızdan yeni bir şirket hesabı oluşturabilir veya mevcut onFat hesaplarını hesabınıza bağlayabilirsiniz. Bu hesaplara erişim başlatıldığında, bir müşteri şirketin durumunu gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve kendi muhasebe yazılım paketinizde faturaları tahsil edebilir/işleyebilirsiniz.

Müşteri Dosyalarını Bağlayın ve Gerçek Zamanlı Erişim Alın
Kendi Muhasebe Paketinize Kolayca Besleyin

Kendi Muhasebe Paketinize Kolayca Besleyin

onFat bir muhasebe programı değil, girişimciler için bir faturalama programıdır. Gerçek muhasebe kendi muhasebe yazılımınızda yapılır. onFat, girişimciler tarafından oluşturulan belgelerin muhasebe yazılımınıza aktarılmasını kolaylaştırır. Bu bağlantı veya aktarım kullanımı için en iyi yöntem, kullandığınız pakete bağlıdır.

Müşterileriniz için Değerli Araç

onFat, birçok girişimci için güçlü bir yazılım paketidir. Sonuç olarak, kendi yönetimlerini daha iyi yönetecek ve izleyecekler, bu da muhasebeci için daha doğru ve sorunsuz işlem yapılmasını sağlıyor. Yanlış seri numaraları, tarihler, ... geçmişte kaldı. onFat, muhasebe geçmişine sahip kullanıcılar için değil, girişimciler için hazırlanmış bir program olduğundan, karmaşık (finansal) bir terminoloji kullanılmamış ve her şey kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiştir.

Müşterileriniz için Değerli Araç
OnFat'ın büyümesine yardım edin

OnFat'ın büyümesine yardım edin

Müşterilere onFat'ı önerdiğinizde ve daha sonra bir abonelik satın aldıklarında, doğrudan onFat'ın büyümesine katkıda bulunursunuz. Bu nedenle, yeni müşteriler önermek için size bir komisyon ücreti sunuyoruz.

onFat.cy Muhasebeciler için , müşterilerinizle belge alışverişini dijitalleştirmek için mükemmel bir araçtır!

Kendi güvenilir muhasebe paketinizi kullanın, ancak onFat.cy aracılığıyla müşterinizle işbirliği yaparak manuel girişi en aza indirin. onFat.cy ile oluşturulan faturalarının hemen hemen her muhasebe paketine aktarılması kolaydır.

BİR HESAP OLUŞTURUN!
server room