Rehberli tur

muhasebeciler için onFat

Müşteri dosyalarını bağlayın ve zaman kısıtlamalarını kendiniz çözmek için onFat'ı kullanın

Muhasebeci hesabınızdan ayrıca müşterileriniz için hesaplar oluşturursunuz veya mevcut hesaplarını sizinkine bağlarsınız. Bu hesaplara erişim ile belgelerin durumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve faturaları kendi muhasebe paketinizde çeşitli şekillerde kendiniz toplayabilir ve işleyebilirsiniz. Bu, faturaları ve diğer belgeleri göndermek için (çok) uzun süre bekleyen ve bu nedenle zamanları dolan müşteriler için ideal çözümdür.

Kendi muhasebe paketinize göre kolayca işleyin

onFat, bir muhasebe paketi değil, girişimciler için bir programdır. Gerçek defter tutmayı kendi programınızla yaparsınız, ancak onFat müşterilerinizin doğru belgeleri hazırlamasını ve bunları size hızlı bir şekilde sunmasını sağlar. İşleme akışını, size ve kendi muhasebe programınıza en uygun olana göre ayarlarsınız.

Müşterileriniz için kullanışlı araç

onFat, birçok girişimci için oldukça faydalı bir yazılım paketidir. Kendi yönetimlerini daha iyi yönetmelerini ve izlemelerini sağlar, bu da daha az hata ve belgelerin daha hızlı gönderilmesi nedeniyle işinizi anında basitleştirir. Yanlış sıra numaraları, KDV hesaplamasındaki hatalar, eksik fatura numaraları ... geçmişte kaldı.

OnFat girişimciler için yapıldığından ve bir muhasebe paketinin bir uzantısı olmadığından, kullanılan terimler girişimciler için zor finansal terimler veya teknikler kullanmadan kolayca anlaşılabilir kalır. Kullanım kolaylığı kuraldır.

OnFat'in büyümesine yardım edin

OnFat'i müşterilere önerdiğinizde, büyümemizi destekliyorsunuz. Bu yüzden müşteri getirmek için güzel bir komisyon alırsınız.

onFat.cy Muhasebeciler için , müşterilerinizle belge alışverişini dijitalleştirmek için mükemmel bir araçtır!

Kendi güvenilir muhasebe paketinizi kullanın, ancak onFat aracılığıyla müşterinizle işbirliği yaparak manuel girişi en aza indirin. OnFat ile oluşturulan faturalarının hemen hemen her muhasebe paketine aktarılması kolaydır.

BİR HESAP OLUŞTURUN!
server room