Müşteri Tabanı ve CRM

Müşteri Yönetimi Kolaylaştı

Müşteri Verilerinin Şeffaf Yönetimi

onFat, müşteri verilerinin hem verimli hem de basit yönetimini destekler. Açık bir liste, sizi hızlı bir şekilde müşteriye ve iletişim bilgileri, önceden hazırlanmış tekliflere ve faturalara bağlantılar, raporlar, ekler vb. dahil olmak üzere belirlediği dosyaya götürür. İhtiyaç duyduğunuz kadar iletişim bilgisi ekleyin; onFat'a başlamak için bir müşterinin adı yeterlidir.
Müşteri Verilerinin Şeffaf Yönetimi
Müşteri Bilgilerinin Etkin Kullanımı

Müşteri Bilgilerinin Etkin Kullanımı

Bir teklif veya fatura hazırlarken kolayca bir müşteri dosyasına bakabilir ve müşteri verilerini yeniden kullanabilirsiniz. Adres ayrıntıları, e-posta adresi ve KDV numarası otomatik olarak tamamlanacaktır. Ek manuel giriş gerekmez: belgelerinizi daha da hızlı hazırlayın. Tek seferlik bir müşteri için kullanıcı dosyası oluşturma zorunluluğu yoktur. Alternatif bir site adresi veya teslimat adresi yalnızca bir kez girilir ve ileride kullanılmak üzere müşteri dosyasının bir parçası olarak kaydedilebilir.

KDV Numarasına Göre Ara

Müşteri dosyalarını daha da hızlı oluşturabilmek için onFat, Avrupa VIES KDV numarası doğrulama aracına bağlanır. Sadece bir şirketin KDV numarasını girin ve onFat şirket adını ve adres ayrıntılarını tamamlayın!
KDV Numarasına Göre Ara
Müşteri Verilerini İçe veya Dışa Aktarma

Müşteri Verilerini İçe veya Dışa Aktarma

Mevcut bir programdan zaten bir müşteri tabanınız var mı? Basitçe onFat'a aktarın. Bu şekilde her şeyi manuel olarak aktarmanız gerekmez. Örneğin, MailChimp aracılığıyla bir e-posta kampanyası göndermek için mevcut müşteri verilerinizi onFat'tan dışa aktarın? Bu, onFat aracılığıyla tek bir tıklama ile yapılır.

Yabancı Konuşan Müşteriler

onFat, farklı dillerde faturalar (ve diğer belgeler) oluşturmanıza olanak tanır. Müşteri dosyasında veya bir belge oluştururken istediğiniz müşteri dilini seçin, belgenin düzeni otomatik olarak istenen dile çevrilecektir. onFat'ta varsayılan olarak kullanılabilen diller Felemenkçe, Fransızca, Almanca ve İngilizce'dir. Başka bir dile mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Yabancı Konuşan Müşteriler
Bağlı Veriler

Bağlı Veriler

onFat, örneğin müşteri dosyalarınıza ek yükleme olanağı sağlayarak, çok çeşitli bilgileri müşteri dosyalarınıza bağlamanıza olanak tanır. Alternatif bir teslimat adresi kaydedin veya bir teklifi bir (inşaat) sitesi adresiyle eşleştirin. Bu adresler belgelerinizde kolayca görüntülenir. Toptan, bireysel müşteriler veya belirli bir müşteri grubu için farklı fiyatlarla mı çalışıyorsunuz? Müşterinizi doğru fiyat segmentiyle eşleştirin ve ürününüz ve spesifik müşteriniz için uygun fiyatı otomatik olarak görün. Müşterilerinizle bağlantılı görevleri kullanarak tekliflerinize veya yapılacaklara göz kulak olmak daha kolay hale gelir. onFat ayrıca Mailchimp ile bağlantı sunar. (Otomatik) e-posta kampanyaları oluşturmak için müşteri listenizi bu programla senkronize etmek kolaydır.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room