Abonelikler

Bu uygulamayı tek bir tıklama ile onFat hesabınıza ekleyin

Periyodik faturalar

Abonelikler satıyor musunuz (kelimenin en geniş anlamıyla) ve bunları düzenli olarak faturalandırmanız gerekiyor mu? OnFat yazılımındaki "Abonelikler" uygulamasıyla, daha sonra abonelik dönemi başına (hafta, ay, çeyrek veya yıl) daha fazla faturalandırma esasına göre hizmet veren tek seferlik bir fatura oluşturursunuz. Faturaları otomatik olarak göndermek bile mümkündür, sadece ödemeleri takip etmeniz yeterlidir!

Otomatikleştirmek

onFat, bir abonelik dönemi için faturaları otomatik olarak gönderir. Otomatik ödeme yoluyla periyodik faturalar toplamak için Twikey ile bağlantıyı etkinleştirebilir, müşterilerinizin çevrimiçi ödeme yapmasına izin vermek için Mollie ile veya müşterinin ödeme transferini otomatik olarak işlemek için CodaBox ile bağlantı kurabilirsiniz. Fatura hiç ödenmedi mi? Otomatik hatırlatıcılar aracılığıyla müşteriye bununla ilgili bir mesaj gönderirsiniz.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room