abonelikler

Yinelenen Faturalar? Onları Anında Ayarlayın

Periyodik Faturalar

Her ay (veya başka bir dönem için) bir müşteriye fatura gönderdiğinizde, ücretsiz 'abonelikler' modülünü kullanarak önceden bir periyodik fatura ayarlayabilirsiniz. Müşteriniz daha sonra otomatik olarak aylık bir fatura alacaktır (veya girdiğiniz bitiş tarihine kadar önceden belirlenmiş başka bir dönem için). Bu, artık o faturayı her hafta, ayda, yılda bir oluşturup göndermek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir ... Bu faturaları göndermek de program tarafından otomatikleştirilir, bu nedenle yalnızca ödemeleri almanız ve izlemeniz gerekir.
Periyodik Faturalar
Otomasyon

Otomasyon

onFat, bir abonelik süresi içinde faturaları otomatik olarak göndermenize olanak tanır. Müşterilerinizin çevrimiçi ödeme yapmasını sağlamak için Mollie bağlantısını veya müşterinizin ödeme transferini otomatik olarak işleme koymak için Ponto bağlantısını etkinleştirebilirsiniz. Sonuçta fatura ödenmedi mi? Müşterinizi bilgilendirmek için otomatik ödeme hatırlatma modülünü kullanın.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room