(sizin) Satın alma siparişleriniz

1 tıklama ile onFat hesabınıza satın alma siparişleri ekleyin

Satın alma siparişleri

Tedarikçiniz için satın alma siparişleri hazırlıyor musunuz? Bu ücretsiz onFat uygulamasını etkinleştirmek kolaydır. Muhtemelen ürün dosyanızı kullanarak, siparişinizi hemen bir satın alma siparişi yoluyla ayarlamak için giriş alanlarını kullanın. Müşteriden alınan bir teklif veya sipariş formundan satın alımınız için ilgili verileri kopyalayarak da yapılabilir.

Malları tedarikçinizden aldınız mı? Ardından, rezervasyon yapabilmek için kendi satın alma siparişinizden işleyebileceğiniz bir satın alma kalemi (dahili satın alma faturası) oluşturun. Tedarikçinin daha sonra ondan aldığınız satış faturasını önceden oluşturulmuş dahili satın alma faturanıza ek olarak eklemeniz yeterlidir. Avantaj? Satın alma yönetiminiz anında hazırdır ve her şeyden önce: Satın alma ve satış tutarı bilindiği için işlem marjını anında bilirsiniz.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room