Teslimat notları

Bestinvoicing ile Teslimat Notları Oluşturun

Teslimat notları

Bu ücretsiz modül ile teslimat notları oluşturmak çok kolaydır. Tıpkı bir fatura oluşturur gibi bir irsaliye oluşturursunuz. Bağlı belge geçmişi, takibi kolaylaştırır (sipariş, sipariş onayı, irsaliye, fatura, ...). Bir teslimat notu kolayca yazdırılabilir veya e-posta yoluyla gönderilebilir. onFat, müşterilerin teslimat belgesini örneğin bir tabletten dijital olarak imzalamasına izin verme seçeneği sunar. Teslimat için alternatif bir adres mi yoksa belirli bir teslimat tarihi mi gösterilsin? Bu onFat ile de mümkündür. Örneğin irsaliyelerde ürün fiyatlarını göstermek mi yoksa gizlemek mi istediğinizi siz belirlersiniz.
Teslimat notları
Kullanışlı İş Akışı

Kullanışlı İş Akışı

Bir sipariş onayından veya bir tekliften irsaliye oluşturabilirsiniz. Teslimat yapıldığında belgeyi kolayca faturaya dönüştürebilirsiniz. Aynı müşteriye birden fazla irsaliyeyi tek bir belge ile mi faturalandırmak istiyorsunuz? Sorun değil! İstediğiniz irsaliyeleri seçin ve bunları tek bir özet faturada birleştirin.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room