Satın alma yönetimi

Satın Alma Faturalarınızı onFat'ta işleyin

Satın alma yönetimi

onFat, yalnızca satış faturaları oluşturmak için değil, aynı zamanda satın alma faturalarını işlemek için de faturalama yazılımıdır . Hesabınızda ücretsiz 'satın alma yönetimi' modülünü etkinleştirdiğinizde, satın alma faturalarınızı da yükleyebilir ve işleyebilirsiniz. Dönem veya satın alma kategorisi başına toplam harcamanız hakkında bilgi edinin. Ödeme takibi, tedarikçinizle iyi bir ilişki kurmanızı sağlar ve raporlama , bütçenizi yakından izlemenize ve daha akıllı yatırım yapmanıza olanak tanır. Satın alma yönetimi modülü ayrıca e-faturaları da işleyebilir. Sonuç olarak, ek olarak e-faturayı seçmeniz yeterlidir ve bu faturadaki tüm bilgiler otomatik olarak doğru bir şekilde girilecektir. Zamandan tasarruf edin ve hataları ortadan kaldırın!
Satın alma yönetimi
Raporlama

Raporlama

Satın alma faturalarınızı da onFat'a kaydettiğinizde, sadece şirketinizin gelirini değil, aynı zamanda kârını da (gelir eksi maliyetler) kapsayan raporlara bakmanız mümkündür. Bu, şirketinizin gerçekte ne kadar kazandığını gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar.

Muhasebe ile bağlantı

Ayrıca yüklediğiniz ve işlenen satın alma faturalarınızı UBL formatına (Evrensel İşletme Dili) dönüştürüyoruz . Elektronik faturalar için bu formatı onFat'tan dışa aktarabilir veya programımızdan doğrudan bağlantı yoluyla muhasebecinize gönderebilirsiniz. Bu şekilde, muhasebeciniz girilmiş olan belge verilerini otomatik olarak işleyebilir ve manuel veri girişi işini büyük ölçüde azaltırsınız.
Muhasebe ile bağlantı
E-posta ve PEPPOL gelen kutusu

E-posta ve PEPPOL gelen kutusu

onFat, satın alma faturalarını kolayca alabileceğiniz bir gelen kutusu işlevine sahiptir. Her gelen kutusunun, e-posta gönderebileceğiniz veya iletebileceğiniz benzersiz bir e-posta adresi vardır. Bu e-postalara eklenen satın alma faturaları daha sonra programda kolayca işlenebilir. Kağıt belgeler, doğrudan tarayıcınızdan bu gelen kutusu e-posta adresine e-posta ile gönderilebilir. Ya da sadece bir fotoğraf çekin ve akıllı telefonunuzla yükleyin! Bu gelen kutusu aracılığıyla PEPPOL ağı üzerinden de fatura alabilirsiniz. Bu, tedarikçilerinizin faturalama yazılımlarından doğrudan onFat hesabınıza elektronik faturalar göndermesine olanak tanır. Bunlar gerçek e-faturalar olduğu için artık hiçbir şeyi yeniden yazmanıza gerek yok. onFat, alınan belgeden tüm fatura bilgilerini %100 doğru bir şekilde otomatik olarak alır.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room