Kullanıcı yönetimi

Kendi Erişim Haklarına Sahip Birden Fazla Kullanıcı

Kullanıcı yönetimi

Erişime ihtiyacı olan herkesin kendi hesabını kullanabilmesi için şirketinizde sınırsız sayıda onFat kullanıcısı oluşturun. İşbirliği yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Kullanıcı yönetimi
Erişim Düzeyini Belirleyin

Erişim Düzeyini Belirleyin

Her kullanıcının hangi onFat modüllerine erişimi olduğunu kendiniz belirlersiniz. Müşterilere ve ürünlere genel bakış, varsayılan olarak her kullanıcı için görünür ve erişilebilirdir.

Her Yerde İşbirliği Yapın

onFat, tüm kullanıcılar arasında ve herhangi bir cihazda sürekli olarak senkronize edilir. Gerçek zamanlı olarak birlikte çalışırsınız ve her zaman en son bilgileri paylaşırsınız. Şirket düzeyinde hangi açıkların takip edileceğini görmek için görevleri etkinleştirin.
Her Yerde İşbirliği Yapın
Muhasebecinizle bağlantı kurun

Muhasebecinizle bağlantı kurun

Dilerseniz muhasebecinize onFat ortamınıza doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Daha sonra ona, kuruluşunuzdaki harici kullanıcı rolü verilecektir. Bu tür erişim tamamen ücretsizdir!

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room