Faturaları veya Teklifleri Kolaylıkla Gönderin

En İyi Faturalandırmadan Müşteriye Kısa Sürede

Belgeleri E-posta ile Gönderme

Faturalarınız ve diğer belgeleriniz doğrudan onFat programından müşteriye gönderilebilir. Bir takip bildirim sistemi ile faturanın gelip gelmediğini ve e-postanın ne zaman okunduğunu anında görebilirsiniz. Örneğin, yanlış girilen bir e-posta adresi nedeniyle fiyat teklifi iletiminin başarısız olması durumunda, hiçbir müşterinin bir teklifi kaçırmaması için teklifi hemen doğru bir şekilde yeniden gönderebilirsiniz.
Belgeleri E-posta ile Gönderme
Faturaları Normal Posta ile Gönderme

Faturaları Normal Posta ile Gönderme

Basılı ve posta hizmetimizi kullanarak, faturaları yazdırmanıza, damgalamanıza veya postaneye gitmenize gerek kalmadan doğrudan programdan normal postayla gönderebilirsiniz. Belgenizin çıktısını alma, zarfa koyma ve normal posta ile gönderme ücreti ülkeye ve sayfa sayısına bağlıdır (fiyatlar için bizimle iletişime geçin ). Bu özelliği kullanmak için çevrimiçi cüzdan bakiyenizi onFat'ta doldurun. Elbette yine de bir PDF'yi kendiniz kolayca yazdırabilir ve normal postayla gönderebilirsiniz. Takip butonlarını kullanarak hangi evrakların gönderilip hangilerinin gönderilmediğini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

PEPPOL ile Fatura Gönderme

Geleneksel e-postaya alternatif olarak Avrupa PEPPOL ağı üzerinden de e-fatura gönderebilirsiniz. PEPPOL üzerinden gönderilen ve alınan faturalar otomatik olarak işlenebilme avantajına sahiptir.
PEPPOL ile Fatura Gönderme

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room