Fiyat Teklifleri Oluşturun

Bestinvoicing ile teklifleri kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayın

Oluşturması Kolay ve Hızlı

Teklifleri hızlı, düzenli ve doğru bir şekilde hazırlamak, herhangi bir işletmenin potansiyel müşterileri ikna etmesi için çok önemlidir. onFat ile, kişisel ürün listenizdeki mevcut ürünleri ve fiyatları arayarak ve her potansiyel müşteri için belirli bilgilerle bunları tamamlayarak hızlı bir şekilde teklifler oluşturabilirsiniz. Gelecekte benzer talepler aldığınızda, mevcut bir fiyat teklifinin bir kopyasını tek bir tıklamayla oluşturabilir ve ayrıntıları ayarlayabilirsiniz. Farklı fiyat seçeneklerine sahip kapsamlı bir teklif, alt toplamlar aracılığıyla kolayca bölünebilir. Bir (inşaat) sitesi adresi veya özel bilgiler için özel bilgi alanlarını kullanabilirsiniz.
Oluşturması Kolay ve Hızlı
Alıntıları Doğru Takip Edin

Alıntıları Doğru Takip Edin

Alıntılar en iyi şekilde yakından takip edilir. Her teklifin, kolay takip için tarih ve referans içeren kendi seri numarası vardır. onFat, ek bir satış toplantısı için müşteriyle iletişim kurabilmeniz için bekleyen teklifler konusunda sizi otomatik olarak uyarır. Halihazırda kabul edilmiş ve hatta gerçekleştirilmiş ancak hala faturalandırılacak teklifler, faturalandırmanın hızlı bir şekilde takip edilebilmesi için açıkça belirtilir. Bariz geliri kaçırmayın: onFat, kabul edilen teklifleri faturalandırmanıza yardımcı olur!

Tekliften Faturaya Tek Tıkla

Birçok işletmede klasik bir uygulama, faturalandırmayı geciktirmek ve bir araya getirmektir. Hizmetler ve/veya mallar teslim edildi mi? Hemen faturalandırın, böylece daha hızlı ödeme alırsınız. Teklif verilerini tek bir tıklamayla bir faturaya veya ön faturaya kopyalayın! Belge, uygun tarihi ve bir sonraki fatura numarasını otomatik olarak alır. Bu şekilde, bir teklifi birkaç saniye içinde nihai faturaya dönüştürürsünüz. Tek yapmanız gereken onFat üzerinden müşteriye göndermek!
Tekliften Faturaya Tek Tıkla
Çevrimiçi Onay ve İmza

Çevrimiçi Onay ve İmza

Müşterileriniz , tekliflerinizi herhangi bir cihazdan çevrimiçi olarak onaylayabilir veya kabul edebilir. Sadece fare veya dokunmatik yüzey ile imzalarını atıyorlar ve anında e-posta ile bilgilendiriliyorsunuz. Bir teklifi kabul etmeyi kolaylaştırarak, müşteriler bir atamayı daha hızlı onaylayacak ve anlaşmazlık durumunda her zaman kanıtınız olacak!

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room