Raporlar

Raporlar rakamlardan daha fazlasını sunar, aynı zamanda bilgi sağlar

Müşteriler

Müşteri başına satış geçmişini ve ciroyu görüntüleyin, en iyi müşterilerinizi tanıyın ve kimin daha az veya daha fazla sipariş vermediğini keşfedin. Satış çabalarınıza ve dolayısıyla işinize yardımcı olan tüm yararlı onFat bilgileri.

Ürün:% s

Hangi ürün grupları ve bağımsız ürünler iyi satıyor, hangisi daha az başarılı. En büyük ticaret marjına ulaşıldığı yer. Pazardaki teklifinizin yönetimi, güçlü teklifler hazırlamak ve uygun stok yönetimi dahil olmak üzere karı maksimize etmek için gerekli bilgiler.

Sonuçlar

Gerçek zamanlı raporlar, toplam cironuz hakkında gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Satın alma faturalarını da kaydettiğinizde, ürün başına ticaret marjını anında gösterirler ve güncel sonuçlarla sürekli iletişim halindesiniz. Artık muhasebe raporları için çeyrek ve hatta yılın sonunu beklemek yok.

Planlama ve bütçeler

Gelir hedefleri belirlediniz mi? Ürün ailesine göre mi yoksa daha derin mi? Amaçlanan kârın işlevinde bir satın alma bütçesi var mı? Kullanışlı bir planlama aracı ile her şeyin programa uygun olup olmadığını veya ayarlama yapmanın en iyi nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room