Raporlar

Numaralarınızı Görselleştirin

müşteriler

Satış geçmişine ve müşteri başına gelire göz atın, en iyi müşterileriniz için bir rapor oluşturun veya kaybolan müşterileri tespit edin. Size hemen kullanılacak bilgileri sağlayan faydalı araçlar.
müşteriler
Ürün:% s

Ürün:% s

En çok satan ürünleriniz veya kategorileriniz nelerdir? Hangi ürünler işiniz için en karlı? Uygun stok yönetimi yoluyla diğerlerinin yanı sıra pazarda teklifinizi yönetmek, güçlü fiyat teklifleri oluşturmak ve karı maksimize etmek için gerekli bilgiler.

Sonuçlar

Toplam geliriniz hakkında gerçek zamanlı bilgi. Satın alma modülünü etkinleştirdiyseniz ve satın alma faturalarınızı onFat'a kaydettiyseniz, toplam maliyetlerinize karşı karınızın gerçek zamanlı durumunu alırsınız. Muhasebecinizden rapor almak için çeyreğin veya yılın sonunu beklemenize gerek yok!
Sonuçlar
Program ve bütçeler

Program ve bütçeler

Ulaşılacak hedefler, elde edilecek belirli bir gelir veya maliyetlerinizin tutulacağı bir bütçe belirlediniz mi? Kullanışlı planlama aracımızla hala programa uyup uymadığınızı kolayca kontrol edin.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room