OnFat belgelerinin SFTP aracılığıyla kendi sunucunuzla senkronizasyonu

OnFat faturaları SFTP aracılığıyla kendi sunucunuzla senkronize edin

OnFat belgelerini SFTP aracılığıyla kendi sunucunuzla senkronize edin

onFat, sunucunuza erişiminiz olan dosyalarda oluşturulan belgeleri otomatik olarak yerleştirebilir. Dosya değişimi, onFat'ın sunucunuzdaki belirli bir klasörle güvenli bir bağlantı kurmasına izin veren aracılığıyla yapılır. onFat, bu klasördeki dosya başına tüm belgeleri PDF biçiminde, ancak aynı zamanda UBL veya E-FFF biçiminde yerleştirir. UBL dosyaları, daha sonraki işlemler için neredeyse tüm muhasebe programlarında okunabilir.

SFTP yalnızca kendi sunucunuzla bağlantı kurmak için değil, aynı zamanda örneğin birçok web barındırma şirketinden kiralayabileceğiniz klasik web barındırma paketleri ile de kullanılabilir. Bu şekilde herhangi bir donanım veya yazılımı kendiniz kurmanıza gerek kalmaz ve hemen muhasebe işine başlayabilirsiniz. Dosyaları özel bir klasörde senkronize ettiğinizden emin olun.

onFat.cy Muhasebeciler için , müşterilerinizle belge alışverişini dijitalleştirmek için mükemmel bir araçtır!

Kendi güvenilir muhasebe paketinizi kullanın, ancak onFat aracılığıyla müşterinizle işbirliği yaparak manuel girişi en aza indirin. OnFat ile oluşturulan faturalarının hemen hemen her muhasebe paketine aktarılması kolaydır.

BİR HESAP OLUŞTURUN!
server room