OnFat bilgilerinin Dropbox ile senkronizasyonu

dropbox

OnFat'taki muhasebeci hesabınız Dropbox hesabınıza bağlanabilir. onFat daha sonra "Uygulamalar" altındaki "onFat" klasöründe bulunan tüm belgeleri otomatik olarak senkronize eder.

OnFat'taki muhasebeci hesabınız Dropbox hesabınıza bağlanabilir. onFat daha sonra erişiminiz olan tüm dosyalardaki tüm belgeleri "Uygulamalar" altındaki "onFat" klasöründe otomatik olarak senkronize eder. Dropbox'ta Dosyalar, UBL veya E-FFF formatının yanı sıra PDF formatında da senkronize edilerek, müşterilerinizle UBL dosyaları alışverişini kolaylaştırır. Hemen hemen her muhasebe paketi, daha fazla işlem için bu dosyaları kabul eder.

Dropbox uygulamasını bilgisayarınıza da yüklediğinizde, Dropbox, PC'nizdeki yerel bir klasörü çevrimiçi dosyalarla senkronize eder, böylece UBL dosyaları doğrudan bilgisayarınızda sona erer. Bu, artık belgeleri Dropbox aracılığıyla indirmeniz gerekmediği, ancak yerel olarak hemen kullanılabilir oldukları anlamına gelir.

onFat.cy Muhasebeciler için , müşterilerinizle belge alışverişini dijitalleştirmek için mükemmel bir araçtır!

Kendi güvenilir muhasebe paketinizi kullanın, ancak onFat aracılığıyla müşterinizle işbirliği yaparak manuel girişi en aza indirin. OnFat ile oluşturulan faturalarının hemen hemen her muhasebe paketine aktarılması kolaydır.

BİR HESAP OLUŞTURUN!
server room