Satın alma yönetiminiz

Satın alma faturalarınızı onFat hesabınıza yükleyin

Satın alma yönetimi

onFat yalnızca satış faturaları için bir faturalandırma programı değildir, aynı zamanda satın alma yönetiminizi de gerçekleştirebilir. "Satın alma yönetimi" modülünde kendi satın alma faturalarınızı kaydeder ve takip edersiniz. onFat, dönem başına veya satın alma kategorisi başına satın alma harcaması hakkında bilgi sağlar. Ödeme takibi, bütçenizin yönetilebilir olduğu raporlama sayesinde tedarikçilerle iyi bir ilişki sağlar ve ticaret marjını (satış MIN alımları) hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Yatırımlar anında iyi kontrol edilebilir.

Satın alma yönetimi modülü ayrıca elektronik faturaları da işler. E-faturayı seçmeniz yeterlidir; içindeki tüm bilgiler doğru ve otomatik olarak kaydedilecektir.

Raporlama yoluyla içgörü

OnFat'a satın alma faturalarını da girdiğinizde, yalnızca şirketinizin cirosuna ilişkin raporlara başvurmakla kalmaz, aynı zamanda ticaret marjını (ciro - satın alımlar) hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu, şirketinizin ne kadar kazandığını yakından izlemenizi sağlar.

Muhasebe ile bağlantı

onFat, gerekirse satın alma faturalarınızı elektronik faturalar için "UBL" biçimine dönüştürür. Bu, hızlı otomatik işlem için doğrudan muhasebeci / muhasebeciye gönderilecektir. Artık girdi işi yok.

E-posta ve PEPPOL gelen kutusu

onFat, faturaları kolayca almak için bir gelen kutusu işlevine sahiptir. Her gelen kutusunun benzersiz bir e-posta adresi vardır. Program içerisindeki e-postalara eklenen satın alma faturalarını anında ve kolayca işleyebilirsiniz.

Gelen kutusu ayrıca PEPPOL kanalı üzerinden faturaları kabul eder. Örneğin, tedarikçileriniz size fatura yazılımlarından elektronik faturalar gönderebilir. Tam teşekküllü elektronik faturalar kullanarak, artık hiçbir şeyi yeniden yazmanıza gerek kalmaz, ancak onFat gerekli tüm bilgileri faturadan otomatik olarak alabilir.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room