Teklifleri hazırlayın

Kolayca rekabetçi ve karlı teklifler oluşturun

Kurulumu kolay ve hızlı

Rekabetçi teklifleri hızlı, düzenli ve doğru bir şekilde hazırlamak, herhangi bir işletmenin potansiyel müşterileri kazanması için çok önemlidir. OnFat ile bu, kendi ürün listenizdeki mevcut ürünleri ve fiyatları kullanarak ve gerektiğinde potansiyel müşteriye özel olarak hazırlanmış özel bilgilerle tamamlayarak çok az çaba gerektirir. Daha sonra benzer teklif soruları alırsanız, tek bir tıklama ile bir kopya oluşturabilir ve belirli bilgileri ayarlayabilirsiniz.

Teklifleri doğru takip edin

Alıntılar en iyi şekilde yakından takip edilir. Her teklifin, kolay takip için tarih ve referans içeren kendi seri numarası vardır. onFat, ek bir satış görüşmesi için müşteriyle iletişime geçebilmeniz için devam eden teklifleri otomatik olarak size bildirir. Zaten kabul edilmiş veya hatta uygulanmış ancak henüz faturalandırılmamış teklifler de nettir, böylece faturalandırma hızlı bir şekilde takip edilebilir.

Gecikme, hemen fatura et!

Pek çok şirkette bir klasik, faturalandırmanın ertelenmesi ve bir araya getirilmesidir. Bu, nakit akışına zarar verir ve hata riskini artırır. Hizmetler ve / veya mallar teslim edilmişse, ödemenizi daha hızlı alabilmeniz için hemen faturalandırın. Teklif verilerini bir kopyalayın. Bu otomatik olarak uygun tarihi ve bir sonraki fatura numarasını alacaktır. Bu şekilde bir teklifi birkaç saniye içinde son faturaya dönüştürebilirsiniz. Sadece onFat ile müşteriye iletin!

Çevrimiçi olarak kabul edin ve onaylayın

Müşteriler, tekliflerinizi çevrimiçi olarak onaylayabilir. İmzalarını, hemen e-posta ile alacağınız fare ile yerleştirirler. Müşteriler tekliflerinizi bu kadar kolay kabul edebildiğinden, satışınızın başarı şansı sadece daha yüksek olmakla kalmaz, aynı zamanda tüm teklif ve satış süreci boyunca daha az zaman harcanır. Ek olarak, şirketinizin her zaman yararlı destekleyici belgeleri vardır ve anlaşmazlıkları önlersiniz.

Teklif modülünün ekran görüntüleri

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room