EnFact'i Google Drive ile senkronize etme

EnFact belgelerini Google Drive ile senkronize edin

Belgeleri Google Drive ile senkronize edin

OnFat'taki muhasebeci hesabınız Google Drive hesabınıza bağlanabilir. onFat, erişiminiz olan tüm dosyalardaki tüm dokümanları "Uygulamalar" altındaki "onFat" klasöründe bulunan Google Drive'ınızla otomatik olarak senkronize eder. Dosyalar, UBL veya E-FFF formatının yanı sıra PDF formatında da senkronize edilir, bu da müşterilerinizle UBL dosyalarını değiştirmeyi kolaylaştırır. Bu UBL dosyaları, daha sonraki işlemler için hemen hemen her muhasebe paketine aktarılabilir.

Google Drive uygulamasını da bilgisayarınıza yüklediğinizde, Google Drive bilgisayarınızdaki yerel bir klasörü çevrimiçi dosyalarla senkronize eder, böylece UBL dosyaları aslında doğrudan bilgisayarınızda da senkronize edilir. Bu, artık dokümanları Google Drive aracılığıyla çevrimiçi olarak indirmeniz gerekmediği, ancak hemen bilgisayarınızda oldukları anlamına gelir.

onFat.cy Muhasebeciler için , müşterilerinizle belge alışverişini dijitalleştirmek için mükemmel bir araçtır!

Kendi güvenilir muhasebe paketinizi kullanın, ancak onFat aracılığıyla müşterinizle işbirliği yaparak manuel girişi en aza indirin. OnFat ile oluşturulan faturalarının hemen hemen her muhasebe paketine aktarılması kolaydır.

BİR HESAP OLUŞTURUN!
server room