One Drive ile onFat'i senkronize edin

OnFat belgeleri de One Drive ile senkronize edin

Ayrıca enFact belgelerini One Drive ile senkronize edin

OnFat'taki muhasebeci hesabınız One Drive hesabınıza bağlanabilir. onFat daha sonra erişiminiz olan dosyalardaki tüm belgeleri, "Uygulamalar" altındaki "onFat" klasöründeki One Drive'ınızla otomatik olarak senkronize eder. Dosyalar, UBL veya E-FFF'nin yanı sıra PDF biçiminde de senkronize edilerek müşterilerle UBL dosyalarının alışverişini kolaylaştırır. Hemen hemen her muhasebe paketi, daha fazla işlem için UBL dosyalarını içe aktarabilir.

Bilgisayarınıza One Drive uygulamasını da yüklediğinizde, One Drive bilgisayarınızdaki yerel bir klasörü çevrimiçi dosyalarla senkronize eder, böylece UBL dosyaları aslında doğrudan PC'nizde veya Mac'inizde senkronize edilir. Bu, belgeleri çevrimiçi olarak indirmenize bile gerek olmadığı anlamına gelir, çünkü bunlar hemen bilgisayarınızda olur.

onFat.cy Muhasebeciler için , müşterilerinizle belge alışverişini dijitalleştirmek için mükemmel bir araçtır!

Kendi güvenilir muhasebe paketinizi kullanın, ancak onFat aracılığıyla müşterinizle işbirliği yaparak manuel girişi en aza indirin. OnFat ile oluşturulan faturalarının hemen hemen her muhasebe paketine aktarılması kolaydır.

BİR HESAP OLUŞTURUN!
server room