Güçlü müşteri tabanı ve CRM

Müşteri yönetimi kolaylaştı

Müşteri verilerini net bir şekilde yönetin

onFat, müşteri verilerinin hem verimli hem de basit yönetimini destekler. Net bir liste hızlı bir şekilde müşteriye ve iletişim bilgileri, önceden hazırlanmış teklifler ve faturalar, raporlar, ekler, ...

Müşteri bilgilerinin verimli kullanımı

Müşteri veri tabanındaki bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişilebilir. Adres verilerinin, e-posta adresinin ve KDV numarasının manuel olarak kopyalanmasında hataları önleyen tekliflerin, faturaların ve diğer belgelerin hazırlanmasında aktif ve otomatik olarak kullanılır. Tek seferlik müşteriler için bir müşteri kartı oluşturmanıza bile gerek yok.

KDV numarası ile ara

OnFat, müşteri dosyalarını hızlı bir şekilde oluşturmak için Avrupa şirket veri tabanına bağlıdır. Bir şirketin KDV numarasını girin ve onFat, müşteri veritabanınıza otomatik olarak kaydedilen kayıtlı ad ve adres ayrıntılarını alacaktır. Kolay!

Müşteri verilerini içe ve dışa aktarın

Mevcut bir programdan başka bir yerde zaten bir müşteri tabanınız var mı? Bunu basitçe onFat! EnFact ile kısmi de olsa manuel transfer söz konusu bile olamaz.

Adreslerinizi içeren bir e-posta kampanyası mı? Ardından, ticari kampanyalarınızda kullanmak için enFact'ten istediğiniz adresleri ve verileri dışa aktarın.

Yabancı konuşan müşteriler

Diğer dillerde faturalama? Bu tam onFat için doğru! Müşteri dosyasında veya bir belge oluştururken istenen dili seçin ve belgenin düzeni otomatik olarak müşterinin diline çevrilir. OnFat'taki mevcut diller Felemenkçe, Fransızca, Almanca ve İngilizcedir. Hala başka bir dile mi ihtiyacınız var? Lütfen bizimle geçmekten çekinmeyin. Çalışanlarımız birçok dil konuşuyor.

Müşteri modülündeki ekran görüntüleri

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room