Faturaları veya teklifleri kolay ve hızlı bir şekilde gönderin

1-2-3 içinde faturanız müşteride

E-posta yoluyla fatura gönderin

onFat, faturaları ve belgeleri doğrudan müşterilerinize gönderir. Takip fonksiyonu, faturanın ulaşıp ulaşmadığını ve e-postanın ne zaman okunduğunu size anında bildirir. Örneğin, örneğin yanlış bir e-posta adresi nedeniyle başarısız bir teklif gönderimi durumunda, hiçbir müşterinin bir teklifi kaçırmaması için teklifi hemen doğru bir şekilde iade edebilir veya postayla teslim edebilirsiniz.

Posta ile fatura ve teklif gönderme

Belgeleri kendiniz yazdırmanıza ve posta kutusuna gitmenize gerek kalmadan faturaları veya teklifleri doğrudan onFat'tan posta yoluyla da gönderebilirsiniz. OnFat posta hizmetiyle yazdırmak, zarf koymak ve fatura göndermek, hepsi dahil olmak üzere, fatura başına yaklaşık 1,25 € tutarındadır. Hiçbir şey sizin bir PDF sürümünü yazdırmanızı ve onu veri yoluna koymanızı engellemez. Takip düğmeleri ile hangi belgelerin gönderildiğini ve hangilerinin gönderilmediğini görebilirsiniz.

PEPPOL aracılığıyla fatura gönderme

Klasik e-postaya alternatif olarak, faturaları Avrupa PEPPOL ağı üzerinden de iletebilirsiniz. PEPPOL ağı üzerinden gönderilen ve alınan faturalar, otomatik olarak işlenebilme avantajına sahiptir.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room