Faturaları PEPPOL ağı üzerinden gönderme

E-faturaları verimli bir şekilde gönderin ve alın

PEPPOL ağı üzerinden fatura gönderme ve alma

PEPPOL ağı, Avrupa Birliği tarafından oluşturulan faturaları elektronik olarak göndermek ve almak için e-postaya alternatif bir yöntemdir. Alıcı tarafından yarı otomatik olarak işlenebilen tam elektronik faturalar bu ağ üzerinden gönderilir. Bu PEPPOL kanalı üzerinden alınan faturalar bu nedenle manuel olarak veri girmeden 1 tıklama ile onFat'a girilebilir. OnFat'ta, bu ağ üzerinde faturaları alabileceğiniz bir iş adresini etkinleştirmeniz yeterlidir.

1 Ocak 2017'den bu yana, tedarikçiler Flaman hükümetine fatura kesmek istediklerinde e-fatura göndermekle yükümlüdür. Bu faturalar, yönergelerine uygun olmalıdır. Bu e-faturalar sıradan PDF belgeleri değil, bilgisayarlar tarafından işlenmesi çok daha kolay olan özel "XML" dosyalarıdır. Bu faturalar da e-posta ile iletilemez, ancak Avrupa "PEPPOL" ağı üzerinden iletilmelidir. Bu oldukça teknik ve karmaşık bir süreç, ancak bu bağlantıyla sadece 1 düğmeye basmanız gerekiyor ve daha fazla endişelenmenize gerek yok.

PEPPOL aracılığıyla gönderme ve alma, ayda 100 belgeye kadar onFat'a dahildir. Daha fazla kapasiteye mi ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room