Ürün Yönetimi

Ürünleriniz için kullanışlı bir veritabanı

Ürünlerin kolay kullanımı

OnFat ile kolayca bir ürün dosyası oluşturabilir, hatta ürün verilerini içe aktarabilirsiniz. Ürün bilgilerine istediğiniz ürün adı veya ürün kodu ile ulaşabilirsiniz. Ürün verilerini tüm belgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fiyat, ad, açıklama KDV referansları otomatik olarak alınır, bu da teklifleri ve faturaları anında, ancak arama veya yazım zahmeti olmadan doğru bir şekilde hazırlamayı mümkün kılar.

Ürün raporlama

Özelleştirilmiş raporlama, tüm ürünlerin rotasyon hızı ve ürün veya ürün grubu başına ciro dahil olmak üzere ürün satışları hakkında size fikir verir. Bu, tüm ürünler için uygun bir satış yaklaşımı belirlemenize ve bu işlemlerin sonucunu yakından izlemenize olanak tanır.

Stok yönetimi

Stok yönetimi modülünü onFat'ta kolayca etkinleştirebilirsiniz. Bu alt uygulama, kayıtlı siparişlere göre sanal bir stok hesaplar, ancak aynı zamanda etkin giden ürünlere göre mevcut stoğu da takip eder. Kendi alışverişlerinizi kaydederek stoğu kolayca yenileyebilirsiniz.

Ürün verilerini içe ve dışa aktarın

Bir tedarikçi makale dosyasını kullanıma sunuyor mu veya önceki bir programdan bir ürün dosyanız var mı? Sonra bunu hızlı, doğru ve kolay bir şekilde onFat'a aktarın. Bu, çok fazla ekstra çalışmayı önler!

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ ÜRÜN MODÜLÜ

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room