onFat Hüküm ve Koşulları

açık anlaşmalar

Şartlar ve koşullar

Aşağıdaki koşullar, sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır ve müşterinin kendi koşullarını hariç tutar. Sapmalar yalnızca yazılı olarak ve onFat lisans sahibinin açık mutabakatı ile yapılabilir.

 1. Hizmetler faturada açıklandığı gibi sağlanır. Alıcı, herhangi bir kusur da dahil olmak üzere yazılımı olduğu durumda sipariş ederken ve sipariş ederken hizmetin tüm işlevlerinin farkındadır.
 2. Mal veya hizmetler, sektörün veya ticaretin özelliğine özgü olağan tolerans dikkate alınarak faturada belirtilen süre boyunca teslim edilir. Teslimatta herhangi bir gecikme, tazminata veya sözleşmenin feshine neden olamaz.
 3. Alıcının satın alma işlemini iptal etme hakkı yoktur.
 4. Hizmetlerimiz fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde nakit olarak ödenir. Fatura tarihinden 30 gün sonra faturanın tamamen veya kısmen ödenmemesi durumunda, fatura tutarı kanun gereği ve temerrüt bildirimi yapılmaksızın yılda% 12 faiz ve% 10 hasar şartı minimum 40 Euro ve diğer ödenmemiş faturalar derhal ödenecek ve ödenecektir. Fatura tarihinden 30 gün sonra faturanın ödenmemesi durumunda, lisans sahibi müşteriye herhangi bir geri ödeme veya tazminat ödemeden hizmetleri kesintiye uğratma hakkını saklı tutar.
 5. Teslim edilen yazılım, lisans sahibinin mülkiyetinde kalır. Abonelik yoluyla müşteri, onFat yazılımını yalnızca aboneliğin faturada belirtildiği şekilde çalıştığı süre boyunca veya ücretsiz (deneme) kullanım için geçerli olan kısıtlamalarla kullanma hakkına sahiptir.
 6. Alıcının sözleşmeden doğan yükümlülüklere uymaması durumunda, lisans sahibi, temerrüt bildiriminden sonra ve temerrüt bildiriminde 8 iş günü içinde hiçbir yararlı işlem yapılmazsa veya hiçbir işlem yapılmazsa, yükümlülüklerini askıya alma veya sözleşmeyi askıya alma hakkını saklı tutar. adli müdahale olmaksızın. tazminat hakkına halel getirmeksizin feshetmek
 7. Bu anlaşmalar, müşterinin iflasının kararlı olması koşuluyla yapılır. Görünür bir iş göremezlik veya mücbir sebep durumunda, lisans sahibi, sözleşmeyi tek taraflı olarak ve önceden temerrüt bildirmeksizin feshetme hakkını saklı tutar.
 8. Bu anlaşma Belçika yasalarına tabidir.
 9. Lisans sahibi, önemli güncellemeler veya teknik sorunlar için yazılımı geçici olarak çevrimdışı duruma getirme hakkını saklı tutar. Minimum% 99.95 çalışma süresi hedeflenmektedir, ancak bu bağlayıcı değildir.
 10. Lisans sahibi, önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda yazılımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Alıcı, kullanılan yazılımın gelişeceğini kabul eder.
 11. Lisans sahibi, yazılımla birlikte yanlış biçimlendirilmiş belgelerden sorumlu değildir. Alıcı, hazırlanan ve gönderilen belgelerden her zaman sorumludur.
 12. Alıcı, sipariş verirken faturaları onFat yazılım hesabının oluşturulduğu e-posta adresine e-posta ile almayı kabul eder.

OnFat'in Hollandaca sürümü için lisans sahibi Infinwebs bv, Stationsstraat 98, 1730 Asse'dir. KDV numarası BE 0714.992.641.

Daha verimli çalışmaya hazır mısınız?

Hesabınızı şimdi oluşturun, faturalarınızda görmek istediğiniz zorunlu bilgileri kaydedin ve birkaç dakika içinde ilk faturanızı oluşturun! OnFat'in güçlü, tam işlevselliğini öğrenebilmeniz için ilk 14 gün ücretsizdir ve herhangi bir yükümlülük yoktur.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat!
server room